Iet uz saturu
Izvēlne

Mazumtirdzniecības revolūcija

Mēs lieliski apzināmies, ka dzīvē netrūkst tādu situāciju, kad tu kaut ko ļoti vēlies iegādāties, tikai lielie tirdzniecības centri vai pat Rīgas pilsēta nemaz nav pa ceļam, bet gaidīt diennakti vai ilgāk līdz preču piegādei no interneta veikala galīgi nav vēlmes. Īpaši, ja gribi nopirkt ko nelielu – piemēram, olbaltumvielu saldējumu pastaigas laikā vai funkcionālo dzērienu pirms treniņa. Tieši tāpēc viena no Vitamins.lv misijām ir Latvijas mazumtirdzniecības tirgus attīstīšana, lai augstākās kvalitātes sporta uzturs un funkcionālā pārtika būtu pieejama visā Latvijas teritorijā, neatkarīgi no tava ieplānotā maršruta – arī tad, kad esi ikdienas skrējienā un pa ceļam plānots iegriezties tikai degvielas uzpildes stacijā.

Mazumtirdzniecības punktu, kuros pieejama mūsu produkcija, ar katru mēnesi kļūst arvien vairāk, bet, ja zini kādu vietu, kur labprāt redzētu mūsu produkciju, raksti mums vai konkrētajam uzņēmumam un saki: “Hei, jums noteikti savā piedāvājumā vajag šo Vitamins.lv produktu!”. Bet, ja pats esi kafejnīcas vai veikala īpašnieks, kurš vēlas redzēt mūsu produkciju savos plauktos, droši raksti mums uz e-pasta adresi info@vitamins.lv un uzsāksim veiksmīgu sadarbību!

Zemāk atradīsi informāciju par to, kuros lielveikalos, veikalos, sporta zālēs un degvielas uzpildes stacijās jau tagad vari atrast Vitamins.lv piedāvājumā esošo zīmolu produkciju.

Jūsu grozs

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs

Jums varētu patikt...

Tavs vēlmju saraksts