Iet uz saturu
Izvēlne

Veikali

Akropole Riga Logo
Vitamins.lv (Akropole Riga)
Maskavas iela 257, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1019
P.-Pk. 10:00 – 21:00
Telefona numurs: +371 27212525

Akropole Alfa Logo
Vitamins.lv (Akropole Alfa)
Brīvības iela 372, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006
P.-Pk. 10:00 – 21:00
Telefona numurs: +371 27700776

Rīga Plaza Logo
Vitamins.lv (Rīga Plaza)
Mūkusalas iela 71, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004
P.-Pk. 10:00 – 21:00
Telefona numurs: +371 22080343

 

Iepirkšanās internetā ir ātra un ērta, bet reizēm gribas sev nepieciešamo apskatīt, aptaustīt un saņemt uzreiz pēc apmaksas, tāpēc Rīgā atrodami veseli trīs Vitamins.lv veikali, kuros pieejams plašs sporta uztura klāsts, vegāniskie produkti, funkcionālā pārtika, mazkaloriju piedevas ēdienu gatavošanai, organiski BIO produkti, pircēju iecienītie LOHILO olbaltumvielu saldējumi, funkcionālie kolagēna dzērieni, kā arī daudz kas cits.

Turklāt mums vienkārši patīk satikt jūs klātienē un sniegt godīgas konsultācijas, lai katrs no jums saņemtu tieši to, ko meklējis. Produktu klāsts veikalu plauktos pastāvīgi tiek papildināts, tāpēc pie mums ir vērts iegriezties regulāri, lai pamēģinātu ko jaunu.

Populārākās un pirktākās preces vienmēr ir pieejamas veikalos uz vietas, bet, ja interesē kas specifisks, tad pirms došanās uz veikalu droši zvani mums – informēsim par preču pieejamību plauktos, lai tavs gājiens ciemos pie mums nebūtu veltīgs. Lai kāds cits tev nenoceltu tīkoto preci no degungala, kamēr esi ceļā uz veikalu, droši vari to rezervēt uz pāris stundām, zvanot uz sev tuvāko Vitamins.lv veikalu.

Gaidīsim tevi ciemos!

Bet, ja rodas kādi jautājumi, ierosinājumi vai atsauksmes, droši raksti mums sociālajos tīklos vai uz e-pasta adresi info@vitamins.lv Priecāsimies palīdzēt!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu izmantot Vitamins.lv atlaides kodu (no influencera, e-pasta utt.) kādā no Jūsu veikaliem? 

Atlaides kodi, kurus Tu saņem online ir derīgi tikai Vitamins.lv internetveikalā un, diemžēl, nevar tikt izmantoti mūsu veikalos. 

Vai es varu veikt rezervāciju konkrētam produktam, lai saņemtu to veikalā? 

Diemžēl mēs nevaram garantēt rezervācijai bez maksājuma, tomēr būsim priecīgi atlikt produktu uz pāris stundām ja Tu plāno to saņemt tajā dienā. Vienkārši sazinies ar mums e-pastā vai zvani uz kādu no veikaliem, lai precizētu informāciju. 

Kā es varu būt pārliecināts, ka produkts būs pieejams, kad es ieradīšos veikalā? 

Mūsu veikala inventerizācija ir sasaistīta ar mūsu internetveikalu, tādējādi, ja produkts identificēts kā pieejams noliktavā, tad tam būtu jābūt pieejamam arī mūsu veikalos.  

Ja Tu esi ieinteresēts kādā konkrētā produktā, lūdzu, sazinies ar mums, lai drošības pēc pārliecinātos, ka produkts tiešām ir pieejams. 

Veicu pasūtījumu Vitamins.lv un izvēlējos bezmaksas pasūtījuma saņemšanu vienā no veikaliem. Kad es varu saņemt savu pasūtījumu? 

Lūdzu, uzgaidi līdz saņemsi apstiprinājuma e-pastu un īsziņu (ja tika izvēlēta kā opcija), kas apstiprinās, ka pasūījums ir gatavs saņemšanai veikalā. 

Es gribētu atstāt atsauksmi par klientu apkalpošanas pieredzi Jūsu veikalā. Kā es to varu izdarīt? 

Lūdzu, nosūti mums e-pastu ja Tu vēlies dalīties pozitīvā vai negatīvā pieredzē kādā no mūsu veikaliem. 

Mēs uzskatām sevi par ļoti, uz klientiem orientētu, uzņēmumu, tādējādi klientu apkalpošana ir ļoti svarīga daļa no mūsu ikdienas. 

Mēs augsti vērtēsim Tavu atsauksmi un garantējam, ka uz Tavu e-pastu tiks atbildēts. 

Vai Jūs plānojat atvērt Vitamins.lv veikalu manā pilsētā vai novadā? 

Mēs neplānojam paplašināt veikalu tīklu tuvākajā nākotnē. Ja Tu vēlies, lai mēs esam kādā no pilsētām/novadiem, dod mums ziņu. 

Jūsu grozs

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs

Jums varētu patikt...

Tavs vēlmju saraksts