Iet uz saturu
Izvēlne

Esam pieejami Wolt un Bolt Food aplikācijās!

Kad sakārojas ko garšīgu un formai draudzīgu, mēs to gribam tūlīt nevis nākamajā dienā, citādi tas parasti beidzas ar to, ka virtuves skapītī atrodam kādu neveselīgu našķi, kura notiesāšanu visbiežāk nožēlojam. Tieši tāpēc esam pieejami arī Wolt un Bolt Food aplikācijās (meklē “Vitamins.lv”), lai šādos gadījumos tu kārotos LOHILO olbaltumvielu saldējumus, proteīna batoniņus, olbaltumvielu pankūkas, funkcionālos dzērienus, veselīgas mazkaloriju piedevas ēdieniem un daudz ko citu saņemtu stundas laikā vai pat ātrāk ar piegādi uz mājām (pagaidām tikai Rīgas reģionā).

Arī situācijās, kad neilgi pirms treniņa attapsies, ka beigušies pirms treniņa dzērieni un proteīna pulveris, mēs tevi nepametīsim likteņa varā – kamēr ģērbsies treniņam un pakosi sporta somu, kurjers ar visu nepieciešamo jau būs pie tavām durvīm, lai tu varētu doties uz kārtējo veiksmīgo treniņu.

Jautāsi: kāpēc LOHILO olbaltumvielu saldējumi nav pieejami Vitamins.lv interneta veikalā?

Jo mēs negribam, lai tie skumji izkūst kādā pakomātā, gaidot, kad tu atnāksi tiem pakaļ. Izcilu saldējumu nedrīkst tā laist postā, tāpēc tā piegādi Rīgas reģionā mēs uzticam ātrākajiem pārtikas kurjeriem pilsētā.

Jūsu grozs

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs

Jums varētu patikt...

Tavs vēlmju saraksts